Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol éri meg legjobban nyelvet...

Werte kérdése:

Hol éri meg legjobban nyelvet tanulni? (lent)

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam, hogy elvégeznék munka (több műszak) mellett egy tanfolyamot (angol nyelv). Mivel vidéki vagyok és annyi nyelv suli van (ár és tanítás) különbségek. Hol éri meg és mennyiért?...
2009. jún. 22. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézd meg milyen nyelviskolák vannak a környéken.. Menj be valamennyibe, érdeklődd meg milyen csoportokban indítanak tanfolyamot, mennyi idősek ezek, mi az áruk, és kb hány fő kerül 1 csoportba, milyen napszakban lehet bemenni. Ezek a legfontosabbak.. ha egy tanárnak több diákot kell oktatnia, akkor kevésbbé eredményes, mivel a figyelme, az ideje többfelé oszlik (Lehet, hogy te megérted, de más nem, ezért újra elmagyarázza. Vagy éppen ezért sokan nem mertnek kérdezni :S). Fontos az idő is, nem mindegy hogy 1 év alatt jutsz el a középfokig vagy pl 4 hó alatt. Neked kell tudni milyen gyorsan tanulsz, mennyire sürgős a vizsga. De szerintem adj időt magadnak.

Ha jelentkezel, ki kell töltened egy szintfelmérőt, abból megállapítják melyik csoport és szint a nekedvaló. Aztán kezdődhet a tanulás.

Fontos, hogy otthon újra nézd majd át az anyagot, gyakorolj, és magadtól is próbálj tanulni.. Mert ellenkező esetben nem mész sokra a tanfolyammal..

Sokan dicsérik a Katedrát, én is oda fogok majd menni talán jövőre :) persze van, aki nincs róla jó véleménnyel.

2009. jún. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
na igen, én is a catedrát hallottam, hogy jó, környékünkön 3-4 iskola van, de elég sok különbség árban és minőségben is! Köszönöm a tanácsod
2009. jún. 22. 12:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!