Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Letudná ezt nekem valaki...

Letudná ezt nekem valaki fordítani németre?

Figyelt kérdés

Jó napot!

xy vagyok!Érdek1ődni szeretnék hogy mikor mehetek a dokumentumokat és a fizetést átvenni?Az jó önnek ha szerdán megyek?


Én így forditottam,nem biztos hogy jó!


Guten Tag!

Ich bin xy!Ich interessiere dass wann gehe ich für mich meine lon und dokumentatione übernehmen?

Ist das gut Ihnen wenn gehe ich Mittwoch?


2012. ápr. 23. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Guten Tag!

Ich bin xy!Ich interessiere dass wann gehe ich für mich meine lon und dokumentatione übernehmen?

Ist das gut Ihnen wenn gehe ich Mittwoch?


Ez nem jó, a google forditó nem értelmesen fordit.


Guten Tag,

mein Name ist XY. Ich möchte nachfragen, wann ich die Dokumente und mein Lohn bekommen kann.

Passt Ihnen, wenn ich am Mittwoch komme?

2012. ápr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Guten Tag! Ich bin Xy. Ich möchte mich erkundigen, wann ich die Dokumente und meinen Lohn übernehmen kann? Ist das Ihnen gut, wenn ich am Mittwoch gehe?



Der Mittwoch wäre für mich gut. A szerda jó lenne számomra.

Ich möchte meine Dokumente und meinen Lohn bekommen. - A dokumentumjaimat, és a fizetésemet szeretném megkapni.

2012. ápr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja, a Passt es Ihnen sokkal jobb, mint az ist das Ihnen gut.

2-es.

2012. ápr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ma 15:34


Köszi mindenkinek,de nem goog1e fordítóva1 fordítottam

2012. ápr. 23. 15:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem bántani akartalak a google-forditóval, de nem túl jól sikerült, amit irtál.
2012. ápr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!