Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki le tudná nekem németre...

Valaki le tudná nekem németre fordítani ezt a szöveget?

Figyelt kérdés

Köszönöööm előre is.


A fiatal lány az utcán sétált amikor egy butik kirakatában meglátott egy ruhát. Nagyon drága volt. Bement a boltba és felpróbálta. Nagyon divatos volt. Az utcán mindenki megnézte őt. Büszke volt a ruhájára. Egy nap azonban észrevette hogy mindenki ugyanolyan ruhát visel mint ő. Meglátta hogy a butikban leárazták a ruhát. már csak 50 euróba került.


2012. márc. 31. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Das junge Mädchen spazierte auf der Strasse, als sie ein Kleid in dem Schaufenster einer Butique sah. Das war sehr teuer. Sie ging ins Geschäft and probierte es an. Das Kleid war sehr modisch/shick/trendy. Alle sah sie auf der Strasse an. Sie war stolz ihrem Kleid. An einem Tag, sie bemerkt hat, dass alle in ebensolchem Kleid ist. Sie blickte an, dass das Kleid wurde in der Boutique angepreist. Es war nur 50 Euro gekostet.
2012. márc. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm:)
2012. márc. 31. 13:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elősző válaszát szeretném javítani. Van egy ilyen mondata: An einem Tag, sie bemerkt hat. Ezt módosítanám annyiban , hogy: An einem Tag hat sie bemerkt. ( ragozott ige a második helyen.)
2012. márc. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2. válaszíró: köszönöm szépen, már én is észrevettem, most hogy visszaolvastam. :)
2012. márc. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
csak ha lehet magyarázkodnom, teljesen angolra voltam hangolódva. :D
2012. márc. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit . :) Elhiszem , néha nekem is okoz ez az angol német nagy kavart. :)
2012. márc. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!