Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segítenél angolra lefordítani?

Segítenél angolra lefordítani?

Figyelt kérdés

Szeretem az ilyen átlagostól eltérő filmeket, mint amilyen ez is! Az ilyenekbe mindig egy teljesen új, és szokatlanul más világot ismerhettünk meg! Ez midig leköti a figyelmemet, és élvezni tudom úgy a filmet, hogy közben látom a hibáit is! Például a nagyon jól kitalált és érdekes alapötlet köré egy meglehetősen kiszámítható és sablonos történetet sikerült kitalálni az alkotóknak! Ami azért így is fogyasztható, viszont amellett már nem tudok szó nélkül elmenni, hogy a lendületesen kezdődő film - ami aztán egy izgalmas hajszával folytatódik - a második felére, hogy tud így ellaposodni?! És már csak a figyelem fenntartására összpontosítani?! Ami valljuk be jó párszor nem sikerült! Ez hatalmas negatívum az amúgy jól sikerült filmben! A főszereplő Justin Timberlake sose volt nekem szimpatikus, itt azonban - talán az alakítása miatt is - megkedveltem! Párja Amanda Seyfried se volt rossz, a legjobb azonban Cilian Murphy volt az időzsaru szerepében!

Összességében a Lopott idő nem egy rossz film! Sőt, nekem tetszett minden hibája ellenére is, mert egy érdekes és új világot ismerhettünk meg benne és mert a színészek is jók voltak! A film vége viszont - a rendszer összeomlása - eléggé kiszámítható volt, a happy endnek azonban most örültem!


2012. febr. 26. 22:53
 1/3 anonim válasza:

Persze!


I love this movie different from the average, like this one! Such is always in a completely new, unusual and different world get to know! This midig engaging my attention, and I enjoyed the movie so that you can see my mistakes! For example, a very well thought out and interesting idea around a fairly predictable and formulaic story managed to figure out the artists! What is still to eat, but while I can not go unnoticed that the momentum starting to film - which then continues in an exciting chase - the second half, so that you can ellaposodni? And just to maintain the focus of attention? Which does not admit many times I did it! This is a huge negative to an already successful movie! The main character Justin Timberlake was never appealing to me, but here - perhaps because of the shape - liking! Amanda Seyfried was not bad mate, Cathy Murphy, however, was the best time in the role of a cop!

Overall, Stolen time is not a bad movie! In fact, I liked all his faults, because it is an interesting new world and get to know him and because the actors were good! The end of the film, however - the collapse - was quite predictable, but the happy endnek happy now!

2012. febr. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
eszty ... ezt komolyan gondoltad ? :D ha igen akkor bocsi nem akarlak megbántani, de van elég sok nyelvtani hibád :D
2012. febr. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
aha megvan ! csak benyomtad google fordítóba :P
2012. febr. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!