Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki nemetul Munchenrol...

Valaki nemetul Munchenrol egypar sort irna?

Figyelt kérdés
de ugy kene , h irjatok le a magyar forditast is elore is koszi:)
2009. jún. 2. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

München, dieser popular Stadt liegt in südost Deutschalnd. Er hat rund 1,4 Millionen Einwohnern. Er is die Hauptstadt von Bayern. Die Stadt ist ein große Sport- und Ökönomikzentrum. Hier gibt viele populare Universität und Schule, deshalb Jungend kommen hier studieren gern. Ein berühmte Denkwürdigkeit ist das Oktoberfest wo Leute trinken meistens Bier und essen Wurste. Anderer popular Sehenswürdigkeit ist das Deutsches Museum.

In jedes Jahr viele Leute besuchen München. Die Stadt is ein Lieblingplatz für Touristen.


München, ez a híers város dél-kelet Németországban fekszik. Körülbelül 1,4 millió lakosa van. Ez Bajorország fővárosa. A város egy hatalmas sport- és gazdasági központ. Sok nevezetes egyetem és iskola is található itt, ezért a fiatalok szívesen jönnek ide tanulni. Egyik híres nevezetessége az Októberfeszitivál (Sörfesztivál) ahol az emberek leginkább sört isznak és kolbászokat esznek. Másik népszerű látnivaló a Deutsches Museum.

Minden évben sok ember látogat el Müncgenbe. Ez egy kedvelt úticél a turisták számára.

remélem segítettem.. xD

2009. jún. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Az előző tele van nyelvtani hibákkal! Némettanár vagyok...

Diese populare Stadt... stb, stb.

2009. jún. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én viszon nem de legalább megpróbáltam segíteni..

ha te meg nyelvtanár vagy akkor írj egyet te -.-

első..

2009. jún. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell megsértődni, én sem vagyok némettanár, csak lassan 8 éve tanulok németül, de én is észrevettem elég sok mindent benne.
2009. jún. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

München ist eine Stadt in Deutschland, die sich im Bundesland Bayern befindet. München ist die Hauptstadt von diesem Bundesland, und die Bevölkerung besteht aus ca. 1,3 Millionen Personen. Durch die Stadt fließt ein Fluss, heißt Isar. Sie ist ein wichtiges Verkehrs,-wirtschaftliches,-und kulturisches Zentrum von Deutschland, und die Touristen reisen dorthin sehr gern wegen der verschiedenen interessanten Sehenswürdigkeiten. Die meiste Touristen kommen aus die USA. In München sind viele populäre Universitäten zum Beispiel Ludwig-Maximilians-Universität. Außerdem gibt es viele Museen, und deshalb lohnt es sich, diese Stadt zu besuchen.



München egy németországi város, amely Bayern tartományban található. München ennek a tartománynak a fővárosa, és lakossága nagyjából 1,3 millió emberből áll. A városon folyik keresztül az Isar folyó. München Németország egyik fontos közlekedési,-gazdasági,-és kultúrális központja, és a turisták szívesen utaznak oda a különböző érdekes látványosságok miatt. A legtöbb turista az USA-ból érkezik. Münchenben sok híres egyetem van, például a Ludwig-Maximilians Egyetem. Ezenkívül sok múzeum van, és ezért éri meg ellátogatni ebbe a városba.



Ich bitte den anwesenden Deutschlehrer sehr, meinen Aufsatz zu korrigieren. :)

2009. jún. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Némettanár vagyok, a 2. hozzászóló.


Csak egy mondatban van 2 hiba: Die meisten Touristen kommen aus den USA.

2009. jún. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!