Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelent az utolsó mondat?...

Mit jelent az utolsó mondat? (német)

Figyelt kérdés

„So meine Damen und Herren, jetzt wird es spannend, da kommt er der rote Blitz, der Ferrari in der Box. Reifenwechsel, unglaublich nur 5,8 Sekunden, der

schnellste Boxenstopp des Tages und der fährt auch schon wieder aus aus der Box heraus. Der Sieg ist ihm nicht mehr zu nehmen."


2012. jan. 7. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vehető el tőle többé a győzelem. asszem.
2012. jan. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hölgyeim és uraim,most lesz izgalom,jön a piros villám,a ferrari a boxban.A reifenwechsel nem tudom mi,de a vessző után: lehetetlen csak 5,8 másodperrcel a leggyorsabb boxstopp a napon és már megy is ki újra a boxból.(Kissé értelmetlen,de a gondolataimban sem akar normális lenni,talán ha Forma-1-es lennék,jobban fordítanám).A győzelem többé nem vehető el tőle.


Kaphatok egy lájkot? :) :)

2012. jan. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a reifenwechsel kerékcserét jelent.
2012. jan. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Rendkívül gyorsak és kedvesek vagytok, köszönöm szépen. Mindenkit mindig lájkolok, aki nekem válaszol, kivéve ha érdemben semmit sem mond.


Lennétek oly kedvesek ezt is megnézni?

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__nyelvt..

2012. jan. 7. 20:44
 5/6 amarill ***** válasza:
Hölgyeim és uraim,most lesz izgalom,jön a piros villám,a ferrari a boxban.A reifenwechsel nem tudom mi,de a vessző után: lehetetlen csak 5,8 másodperrcel a leggyorsabb boxstopp a napon és már megy is ki újra a boxból.(Kissé értelmetlen,de a gondolataimban sem akar normális lenni,talán ha Forma-1-es lennék,jobban fordítanám).A győzelem többé nem vehető el tőle.
2013. febr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszöntem!
2013. febr. 1. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!