Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol tudnám elsajátítani...

Hol tudnám elsajátítani teljesen az olasz nyelvet?

Figyelt kérdés
Nem ilyen gyorstalpaló meg hasonló tanfolyamokra gondolok, hanem valami olyanra ami által normálisan és folyékonyan tudnék majd beszélni olaszul
2007. júl. 24. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen? Olaszországban. Egyébként pedig tanfolyamokon, de úgy látom, ez neked nem felel meg, tehát irány Olaszország! =o) Sajnos jobb módszert még nem találtak ki...
2007. júl. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Keress egy magántanárt!Ő csak veled foglalkozna!Az a legjobb!Gyorsabb és hatásosabb!Ezt garantálom!Nem olcsó, de JÓ!
2007. szept. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Szia!En segitenek neked szivesen,de van egy kis bibi,olaszorszagban elek,gyere ki,megtanitalak olaszul.A viccet felreteve,a legjobb meoldas tenyleg ha az adott orszagban probalsz nyelvet tanulni,sok sikert!

Timi

2007. okt. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Lehetőség, láthattad, van elég, de figyelmeztetlek, ennek a nyelvnek elég sok a buktatója. Ha olyan kérdésre akadsz, amire senki sem tud felelni, fordulj hozzám, én szívesen segítek: petrozsenyi@t-online.hu
2007. nov. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

az itt elok nem mondtak el neked h nem csak az olaszt beszelik?mert vannak dialektusok is ami tajegysegenkent kulonbozo.en bolognaban elek olaszul beszelek es a bologneset is beszelem de a napolitanat vagy a ferrareset nem ertem meg.anyosom torzsgyokeres olasz de a romaiak beszedet nem erti meg,siciliano,calabrese stb....mit akarsz tanulni?na meg vagy olsztol tanulsz meg rendesen vagy sehoggy,ismerek olyat aki magantanartol tanult,olyan az akcentusa h a ferjem nem erti mit beszel.na meg tanaroktol nem fogod a szlengeet se megtanulni,csak a hivatalos szep beszedet,akkor majd tudni fogod ha a pugnette nem az edenyfogo kesztyu hanem a geci?mert mindkettot jelenti,ha elkuldenek akkor nem a kesztyube kell menni hanem a gecibe,bocsa kifejezesert.

gyere ki elj koztuk es tanulj meg

2007. nov. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Szerintem meglehet tanulni egy magan tanarral is,csak eleg nehez ,en is ugy kezdtem,egy fel eve itt elek olaszorszagba de meg mindig sokat kell tanuljak,mindenki azt gondolja hogy konnyu,de nem az, mert nagyon sok szo hasonlit egymashoz,es van mikor csak egy betun fugg a valtozas.Kivanok neked sok sikert,es ha levelezni akarsz olaszul,en segitek amennyit tudok!cimem.milenca76@yahoo.com
2008. jan. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a spanyolt hallgatós módszerrel tanultam meg, meg is van belőle a középfokúm. Tanár nélkül, csak a tükörrel beszélve :)

Tudom ezt mindenkinek ajánlani, most szálltam rá a németre.

Nyáron majd a spanyol tudásomat fogom élesben tesztelni :)

(Relaxa csomagokból tanultam/tanulok)

2012. jan. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Olasz környezetben.


Sikerült végülis?

máj. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!