Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az nagy dolog ha valakinek...

Az nagy dolog ha valakinek nyolcadikosként van középfokúja angolból? Ez a valaki épp én lennék. És tudok kicsit oroszul is. Ez mennyire nagy szám 14 évesen?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 21:18
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
100%
Az nem igaz, hogy a jó iskola elég egy nyelvvizsgához. Én is 8.-ban nyelvvizsgáztam, kaptam lehetőséget a tanulásra, de nagyon oda kellett tennem magam, hogy sikerüljön.
2011. nov. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
én játszva megtanultam angolul, szerintem nagyon könnyű nyelv, nagyon szerettem is. a némettel már nagyobb gondjaim voltak. manapság ez már nem olyan egyedülálló dolog, nagyon sok olyan 14-15 éves fiatalt ismerek akiknek van már nyelvvizsgájuk viszont a nyelvvizsga nem egyenlő az igazi nyelvtudással. rengeteg felnőtt ismerősöm van akiknek megvan az angol nyelvvizsgája(ugye mivel a diplomához kell) és mégsem tudnak angolul. pl jópáran, baráti társaság, kimentünk londonba pár napra. mindenkinek van angol nyelvvizsgája mégis én voltam az akinek beszélnie ,fordítania kellett mivel nem értették a nyelvet nem tudták használni. én meg néztem hogy hogy a francba lehet hogy ilyen emberek nyelvvizsgát kapnak?
2011. nov. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

szia:)

igen,szerintem elég nagy dolog. oké,hogy lehet menni külön tanárhoz meg elég sok lehetőség van arra,hogy angolul tanulhass,de azért nincs valami sok 8.-osnak nyelvvizsgája.:)

amúgy én is így voltam,mint te,8.-ban középfokú, tavaly érettségiztem angolból, most németet tanulok emelt óraszámban..:D

16/L

2011. nov. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ... van aki nyolcadikban felsőfokút tesz, például aki kinn élt külföldön. Nekem nyolcadikban németből és angolból volt középfokúm, de én már az oviban is tanultam nyelvet. Egyébként gratulálok hozzá:)
2011. nov. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagy dolog, büszke lehetsz rá. De ne szállj el. Tudod az idősebbeknek, felnőttek javának nem volt lehetősége megtanulni, internet nélkül nyelvet tanulni.
2011. nov. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)örülök hogy értékelik valamire.:)
2011. nov. 30. 18:36
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor nekem is nagy szám hogy két év tanulás után megyek emelt érettségizni angolból 10-ben? O.o

Am grat! Én is szívesen tanulnék több nyelvet (angolt és németet tanulok) csak a sulimba sajnos nem lehet 2-nél több nyelvet tanulni, és nincs cash-em külön tanárra. Amúgy még a spanyol tetszik nekem :D

2011. dec. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Tanulhatsz kicsit spanyolt egyedül is.am nálunk is csak kettő.de egy gimibe nálunk úgy is lehet h elsőnek angol második nyelv német v francia v olasz és akk harmadik orosz ha akarsz szakkörön:)
2011. dec. 2. 17:44
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem a 2 év után angol emelt szintű érettségiző is nagy szám :) és a kérdező is nagy szám :)

olyan aranyosak vagytok, ahogy lelkesedtek a nyelvekért - meghoztátok az én kedvemet is, indulok is hamarosan az angol könyvemhez, köszönöm nektek!


első válaszoló vagyok

2011. dec. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
nincs mit kedves első!:)köszi:)
2011. dec. 2. 20:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!