Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az nagy dolog ha valakinek...

Az nagy dolog ha valakinek nyolcadikosként van középfokúja angolból? Ez a valaki épp én lennék. És tudok kicsit oroszul is. Ez mennyire nagy szám 14 évesen?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 21:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mindenki másképp értékeli. Számomra pl. nagy dolog, mert nekem csak gimiben lett középfokú nyelvvizsgám. Nekem a kicsi orosz tudásod is nagy dolog - kortól függetlenül - , mert én azt is csak nemrég álltam neki tanulni.

Szóval a szememben igen, nagy szám ez :)

(de megjegyzem, aki irigy rád, az azt fogja mondani, nem nagy ügy)

Legyél büszke magadra, gratulálok!

26/N

2011. nov. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagy dolog! Ügyes vagy! Gratulálok!
2011. nov. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
köszi:)thank you:)спасибо
2011. nov. 29. 21:32
 4/25 anonim ***** válasza:
85%
Az én gyerekem 7 évesen 3 nyelven beszél, és jövőre kezdi a negyediket.manapság már nem olyan egyedülálló dolog az angol nyelvvizsga nyolcadikban, pláne az elitebb iskolákban. Az én időmben csak nekem és egy másik osztálytársamnak volt nyelvvizsgája középiskola végén.15 éve. Hát igen változik a világ szerencsére.
2011. nov. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
melyik három nyelven?
2011. nov. 29. 21:50
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Magyar, angol, finn és jövőre kezdi a svédet, de mi külföldön élünk tehát ennyiből könnyebb.
2011. nov. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
hát az se mindegy hogy külföld...finnül vagy svédül én is tanulnék.én meg farnciát fogok jövőre:)angol meg orosz mellé.
2011. nov. 29. 22:05
 8/25 bumbi02 ***** válasza:
100%

Papír nem számít sokat... volt olyan osztálytársam 9.ben tette le az angol középfokot, de közben alig tudott egy épkézláb mondatot össze rakni:)



Azon van a hangsúly hogy meg tudod-e értetni magad a nyelven:) A papír csak felvételi + munkavállalás miatt kell..:) Pl tesómnak csak középfokúja van németből (most készül felsőfokra), viszont olyan folyékonyan beszél németül, hogy csak na.. És arról amiről akar lényegében...

2011. nov. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
manapság már abszolút nem nagy szám szerintem. nem egy olyan iskola van, ahol olyan angol oktatás folyik, ami ezt lehetővé teszi. nem beszélve az internetről és a magántanárokról. középiskolákban pedig már lassan kötelező érvényű lesz, hogy valaki szerezzen nyelvvizsgát (aki tovább akar tanulni) és az h valakinek ez hány éves korban sikerül, az csak a lehetőségeitől függ.
2011. nov. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igenis nagy szám, és ügyes vagy, gratulálok.


Persze nagyon jó, hogy ilyen jól tanítja sok iskola a nyelvet, de ez édes kevés a nyelvvizsgához. Ahhoz tanulni is kell ám, és ne mondja senki, hogy nem nagy dolog, mert szorgalmasnak és kitartónak kell lenni, hogy sikerüljön a nyelvvizsga. Szóval nyilván az iskola nélkül nehezebb lett volna sokkal, de ez főleg a te érdemed kérdező.

2011. nov. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!