Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Leforditaná valaki ezeket a...

Leforditaná valaki ezeket a mondatokat? (fel lehet tagolni is akár)

Figyelt kérdés

A lot mare girls learn domestic science at school than boys in England, but if their parents encouraged them to learn how to cook, more boys might show interest in these courses.


One evening last week when Mr and Mrs Burns went out for a meal with a few of their friends from the tennis club, their two teenage children phoned all their friends and invited them to come over.


If the German boy from Mainz I met when he was hitchhikling around Britain lst summer hadn't got a lift in a lorry to London, I would have asked my Dad to take him.


2011. aug. 16. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal több lány tanul háztartástudományt a saját iskolájában, mint a fiúk Angliában, de ha a szülők ráveszik őket a főzés megtanulására, akkor talán több fiú fog érdeklődést mutatni ezeken a kurzusokon.


Múlthéten az egyik este Mr és Mrs Burns mentek el kajálni néhány barátjukkal a tenisz klubból, s két (kamasz/tini) gyerekük hívogatta a barátjaikat hogy jöjjenek át hozzájuk.


Ha a német Mainzi gyereket (=fiú) akivel találkoztam miközben (autóstoppal) utazott Britannia körül a múlt nyáron, senki sem vette volna fel (egy tehergépkocsira) London céliránnyal, én az apámat kértem volna meg hogy vigye el őt oda.



Néhol átírtam a szöveget hogy magyarosabb legyen, néhol meghagytam hogy megtartsam a jelentéstartalmat. Még lehetne egy picit magyarosabbá tenni.

2011. aug. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Angliában sokkal több lány tanul az iskolában háztartástudományt, mint fiú; ha azonban a szüleik bátorítanák őket, hogy tanuljanak meg főzni, lehetséges, hogy több fiú mutatna érdeklődést az ilyen kurzusok iránt.


A múlt héten egyik este, amikor Mr és Mrs Burns elmentek vacsorázni néhány barátjukkal a tenisz klubból, két (otthon maradt) tinédzser gyermekük telefonon felhívta az összes haverját és áthívta őket.


Ha azt a mainzi német fiút, akivel akkor találkoztam, amikor éppen Britannián keresztül stoppolt tavaly nyáron nem vitték volna el egy teherautón Londonba, megkértem volna az apukámat, hogy vigye el.

2011. aug. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!