Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Könnyebben ment az eszperantó...

Könnyebben ment az eszperantó mint más nyelv?

Figyelt kérdés

Van itt olyan, aki tanul, vagy tanult eszperantót?

Könnyebben megtanultad mint más nyelvet? Esetleg van olyan, aki nem boldogult egy adott nyelvvel, de az eszperantót megtanulta?

(Nem az eszperantó véleményezésére vagyok kíváncsi)

köszii


2011. jún. 26. 21:41
 1/5 anonim válasza:
Angol, német nyelvvizsgám volt, idén 10 nap tanulás után sikerült az eszperantó nyelvvizsga. De én zseni vagyok. Bár szerintem másnak is sikerülhet, ha odateszi magát.
2011. jún. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősömnek angol középfok után 3 hónapjába került a sikeres vizsga.
2011. jún. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokkal. De több más nyelv tanulása után!
2011. jún. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az unokatesóm németet tanult, de képtelen volt a nyelvvizsgát letenni belőle. Azt hiszem, hogy 6 sikertelelen nyelvvizsgája volt, és sokáig járt magántanárhoz, tehát nem úgy gondolta úgy, hogy magától leteszi. Az eszperantó 3-6 hónap alatt sikerült neki, nem tudom pontosan.
2011. jún. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az eszperantó jelenleg csak sokadik nyelvként jön számításba. Memkompreneble. A kérdésedre a válasz jes.
2011. jún. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!