Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha 2 hónapig csak németezek,...

Ha 2 hónapig csak németezek, úgy napi 11-12 órában, akkor sikerülhet a középfokú nyelvizsga, ha most kb semmit sem tudok?

Figyelt kérdés
Köszönöm
2011. jún. 26. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Nem, tekintve, hogy nem tudsz napi 10-12 órát németezni. Én kb. egy óráig bírom egyhuzamban az idegen nyelvű új dolgokat, aztán zombi leszek v két órára.
2011. jún. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én napi 8 órát hallottam a németet (és persze rá voltam kényszerítve a beszédre), és otthon még kb. két órát nyelvtanoztam. Így fél év kellett hogy elfogadható szintre jussak.


Szóval nem, két hónap alatt kizárt, legalább fél évet adj magadnak, ha nulláról indulsz.

2011. jún. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, és persze nagy fokú zombulással, "agyhalállal" kell számolni. :D
2011. jún. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..most egy kicsit lelombozódtam, mert azt hiszem nincs annyi időm már, jővőre érettségizem és most kb a nullán vagyok, és a nyelvizsga nagyon fontos lenne.és amúgy 2 hónap alnatt a középszintű érettségi 4-es szintet ellehet érni?..az egész így elég szar, nem tudom mihez fogok kezdeni..és tényleg csak minimális tudásom van:/
2011. jún. 26. 16:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha egész nyáron szorgalmasan tanulsz az érettségi de csak a közép az meglesz.írj nekem emailt mmegmondom h mit tanulj
2011. jún. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem simán sikerülhet! én se tudtam semmit németből, a nyári szünetben sokat németeztem (tanárhoz is jártam) és sikerült a nyelvvizsgám szeptemberben, (az őszi) középszintű német érettségim pedig 92%-os lett. Ha szorgalmas vagy, és komolyan veszed, biztosan sikerül!
2011. jún. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én írtam 11.08-kor, ha szeretnéd megírom, mikből tanultam, van amit kölcsön is tudok adni ha szükséged van rá :)
2011. jún. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!