Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Középfokú német nyelvizsga:...

Középfokú német nyelvizsga: Tanfolyamot, vagy különtanárt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Még idén le kéne tennem a középfokú német nyelvizsgát.

Nálunk a városban 1 nyelviskola van ott 80000Ft 100órás előkészítő tanfolyam van. Kicsit drágálom. (én 3-asra érettségiztem németből tavasszal) és a 100 óraszám azt monda a minimum.


Mennyjek különtanárhoz? Ott olcsóbban jöhetek ki?

Vmi ötlet esetleg?


2009. szept. 14. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:

hát 800Ft/óránál olcsóbb nyelvtanárt tuti nem találsz. egy óra 2000-3000 Ft minimum. de ott megvan az előnye, hogy csak veled foglalkozik, kevesebb órát kell venned.

de azzal jársz legjobban, ha otthon minél többet gyakorolsz:P se a magántanár, se a nyelvtanfolyam nem tanulja meg helyetted.

2009. szept. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ok, persze, itthon is kell tanulni, de azért a 80 ezret 1 középfokú nyelvizsgáért sokallom.meg szerintem nekem nem is lenne szükségem a 100 órára....
2009. szept. 15. 14:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!