Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy jó angolos tudna segíteni?

Egy jó angolos tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Van egy hangfájlom egy feladathoz. Az a baj,hogy nem értem egy részét. Próbáltam lestoppolni részenként,de nem tudom kivenni belőle a szavakat.

Itt tudjátok letölteni:

*****

Valaki le tudná írni mit mond a férfi 0:52 és 1:09 között?

Nagyon megköszönném, ha valaki segítene! :)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jún. 24. 17:42
 1/7 anonim válasza:
no
2011. jún. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
én is no
2011. jún. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem bírom letölteni, vmi hibát ír ki.. bocsi:\
2011. jún. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
The blood was just dripping from my nose. I tried stuffing my nose with tissues, but it didn't make any difference. One of my friends told me to press ice on my face, but of course we didn't have any ice there. Then another friend told me to pinch the soft part just under the bridge and eventually it would stop. I didn't really believe him but I tried it, and it worked.
2011. jún. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó :) Felpontoztalak.
2011. jún. 24. 17:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, máskor is. Ssak lehetőség szerint kevésbé véres történeteket kérnék. :D
2011. jún. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oks :D Még1x köszi :)
2011. jún. 24. 19:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!