Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nyelvet tanuljak...

Milyen nyelvet tanuljak következőnek?

Figyelt kérdés
Beszélek magyarul,angolul és arabul, meg egy kicsit spanyolul. Németbe és olaszba is belenéztem,kiskoromban tanultam franciául. Szeretném ezeket tökéletesen beszélni,de melyikkel kezdjem? Mit mire alapozzak? 14/L
2011. máj. 23. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a beszélek mit takar? Kicsit részletezd, légy szíves. (pár szót tudsz, makogva,folyékonyan,felsőfokon, most nem nyelvvizsgára értem, saccold meg)
2011. máj. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Magyart anyanyelvi szinten,angolt felsőfokon, arabot folyékonyan,spanyolból és németből csak az alapokat. A többiből pár szót,kifejezést.
2011. máj. 25. 06:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Olyan nyelveket beszélsz, amelyek nagyon távol állnak egymástól. Angolul már jól beszélsz, akkor a német valamennyivel könnyebb lesz. Ez van a spanyollal-olasszal is.Szerintem most tökéletesítsd az arabot,aztán pedig kezdj el németül, Európában az angol után a legfontosabb.
2011. máj. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm tanácsodat :)
2011. máj. 25. 16:47
 5/6 anonim válasza:
Németet ajánlom, mert azt te is tudod hogy az angol és a német a világnyelv :) De nekem az olasz is bejön :)
2011. jún. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen,nemetet fogok :) jaa az olasz is nagyon tetszik ;)
2011. jún. 13. 18:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!