Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 1fogalmazást kéne írnunk...

1fogalmazást kéne írnunk holnapra németből, de sajna nem vagyok jó németes és nem is tudok jól fogalmazni. Le tudná nekem ezt valaki fordítani?

Figyelt kérdés

1 fiúnak az uticélját kellene megírni.

A szöveg a következő lenne amit le kéne fordítani:

Az úti célod Franciaország lenne.Első nap megismerkednél a családdal akihez költözöl.Délután a család megmutatná neked az országot.Másnap az Eiffel tornyot néznétek meg és az ország nevezetességeit.Azután a Pisai ferdetorony lenne az állomásotok.Meg kóstolnátok a specialitásokat.Az utazás során megismered az ottani kultúrát.utolsó napodon pedig egy jót bulizhatsz az ott szerzett barátaiddal.Jó szórakozást!


Előre is nagyon köszönöm :)


2009. márc. 10. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
próbáld meg a www.webforditas.hu-n igaz ez sem vmi jol fordít, de jobb mint a semmi, vagy ülj a szótár elé. :D
2009. márc. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi de ezzel már próbálkoztam és nem nagyon ment.Gondoltam először próbálkozom a saját erőmből de nem ment :(
2009. márc. 10. 16:18
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nem azt kérd meg, hogy fordítsa le, aki már amúgy is tud, nekünk nincs szükségünk gyakorlásra.. Igenis kűzdj meg vele, mert abból tanulsz. Próbáld meg annyira egyszerű mondatokkal, ahogy csak tudod..használd a szótárt. Ha most lefordítom neked én vagy más, akkor sosem jutsz előrébb..és a nyelvek pedig fontosak.

És most nevezz kegyetlennek, bunkónak, és pontozz le nyugodtan...aztán meg gondoljarra, hogy én megdolgoztam érte, és most gyönyörűen tudok. És ha gyakorolsz, te is fogsz.

2009. márc. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem pontozlak le mert tudom hogy igazad van.De már több órája küszködök vele és nem mentem semmire.
2009. márc. 10. 16:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!