Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miért lehet ez? Képtelen...

Miért lehet ez? Képtelen vagyok megtanulni idegen nyelvet mert az agyam csak magyarul tud gondolkodni?

Figyelt kérdés

Angolul már általános óta tanulok de 5 percig elég kb a tudásom utána össze is zavarodok mert rájövök h mindent magyar aggyal akarok fordítani és nem megy .DE ez tényleg szörnyű mert ha kimegyek külföldre az sem segít.

Idegennek érzem és nem tudom befogadni. Pl. ha sokat hallgatok angolul szöveget v mondjuk filmet nézek ,tudok koncentrálni kb. 10 percig aztán nem megy,ingerültté válok mert már utána azt se értem amit előtte. Ráadásul ha csak hallgatom a szöveget megfájdul a fejem egy idő után ..


Ez valami betegség ? Lehet ellene tenni ?

Van olyan aki képtelen megtanulni emiatt idegen nyelvet ??(pedig nagyon szeretném !!)

Mégis mitől van ez ??


:(


2011. ápr. 10. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ne görcsölj rá arra, hogy te most minden egyes szót meg akarsz érteni. Kezdj el hallgatni egy angol szöveget és legyen az a kikötés, hogy tilos megértened. :D Így hagyni fogod, hogy a szavak csak úgy 'belemásszanak' a füledbe. Próbáld ki, ha ez nem segít, akkor nem tom mi.
2011. ápr. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
alaposabban kéne tanulnod,akár minden nap visszaolvasgatni az előző órák anyagait,ill. gyakorolni,olvasni,szokni a nyelvet
2011. ápr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!