Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki hasonló helyzetben?

Valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Fősulira járok és két szakmai nyelvvizsga kellene a diplomához, de szakközépbe jártam és ott csak egy nyelvet tanultunk... szóval most szeretnék elkezdeni egy kezdő tanfolyamot németből? Esetleg van valaki aki hasonló helyzetben van? Szívesen vennék ötleteket, hogy melyik nyelvsuliba járna stb.? Akár mehetnénk együtt is.:)
2011. ápr. 1. 10:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem járok, de jártam... :) Mindenképpen olyan nyelvsuliba menj, ahol egy tanfolyam két-három hónap, heti 6-9 órával, ha van rá időd. Ez ér is valamit, ha mellette tudsz óráról órára készülni, akkor elég gyorsan megy, ha nem akkor bele se kezdj, mert csak pénzkidobás! Sok sikert! :)
2011. ápr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!