Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szeretne valaki külön, csoport...

Szeretne valaki külön, csoportosan franciául tanulni? (részetek lent)

Figyelt kérdés
Tehát Budapesten 13-15 (ekörül, nem baj, ha mondjuk 16) éveseknek lehetne franciául tanulni, anyanyelvű tanártól, az időpont még nincs, mert a csoporttól függ, meg lehet beszélni. Én is szeretnék, csak nincs meg a csoport. Minnél többen vagyunk, annál olcsóbb, viszont csak max 10 ember lehet 1 csoportban. (Ha több jelentkező van, akkor egy új csoportot nyitnak.....) Ha valakit érdekel, akkor írja meg kommentben (válaszban) és priviben is lécci (biztonság kedvéért...). Ha még kell több infó, akkor szóljatok!
2011. márc. 13. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak Bp-n van rá lehetőség?

Engem nagyon érdekelne, de sajnos fehérvári vagyok.

2011. márc. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, most csak Bp, mert a Berlitzben lenne..... csak még nincs jelentkező :( lehet hogy sokan átverésnek hiszik mert ugye nem szoktak itt hirdetni...... de nem az.... őszintén kérdezem, mert kéne ember.... előre is köszönöm annak, akit érdekel és informál róla...
2011. márc. 16. 17:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!