Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik jobb? -nyelvvizsga?

Melyik jobb? -nyelvvizsga?

Figyelt kérdés

Egy ill kétnyelvü nyelvvizsga?


és németböl felsőfokon melyiket ajánlanátok, amelyet könnyü megcsinálni?


2011. febr. 22. 21:09
 1/4 anonim válasza:
attól füg, mire kell Neked a vizsga. ha itthon, pl. diplomához, akkor nézd meg, a suli mit fogad el - valószínűleg akkreditál kétnyelvű, bár van, ahol az egy nyelvűt is elfogadják. ha külföldre akarsz menni, a kétnyelvűdet nem nagyon fogják ismerni.
2011. febr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ja, kétnyelvűből én most az itk origót ajánlom mindenkinek.
2011. febr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Miért pont az origót??


Sztem az nehéz

2011. febr. 24. 16:20
 4/4 anonim válasza:

upsz, nem pipáltam be, hogy kérek értesítőt... bocsánat. szerintem most nem az a nehéz... sok vizsga lett hirtelen, amikor lehetett. mindenki be akart törni a piacra és megszerezni a vizsgázókat a rigótól, ezért sok könnyű vizsga volt. elterjedt, hogy könnyűek, aztán jól bekeményítettek... pl BME

én Origót tettem, sok mindent megnéztem, és vizsgázóbarát, meg a suli is elfogadta

2011. márc. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!