Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » TELC-esek! Hogy készültetek a...

TELC-esek! Hogy készültetek a nyelvvizsgátokra?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalataitok vannak? Minden, vizsgával kapcsolatos információért nagyon hálás lennék:) 18/L
2011. febr. 19. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem két hét múlva lesz. Tegnap eszembe jutott és annyira elszomorodtam, hogy megittam egy üveg pezsgőt, majd felmentem az 5perc angolra tanulgatni. Az utolsó amire emlékszem, hogy valami levélírási dolgot nézegetek :D.
2011. febr. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is két hét múlva lesz. Én majdnem minden nap angolozok 2-3 órát függően a hétköznapjaimtól, illetve nagyon sokat olvasok külföldi cikkeket. (Pl. BBC)Ezenkívül nemsokára végzek egy intermediate -s angol nyelvtankönyvvel. Persze tudom, a szókincsem java része nem fog kelleni nyelvvizsgára, de hát nekem - őszinte leszek - nem csak a nyelvvizsga a cél..


Sok sikert a nyelvvizsgához!

2011. febr. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!