Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy készültök/készültetek...

Hogy készültök/készültetek TELC B2 angol nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
Külön tanárhoz jártok, vagy könyvből, csoportosan? :) Jövő év elején szeretném letenni és kíváncsi vagyok ki hogy csinálja/csinálta. Hogy hogy jön ki a legjobban, mert egy nyelvvizsga 30 ezer plusz még minimum 30 a felkészítő. Nem nagyon szeretném ennyire lehúzni a szüleimet (nem azért mert nincs rá pénzünk, csak nem szeretném) Köszönöm előre is a tippeket :)
2011. szept. 12. 17:24
 1/2 Lestat_626 ***** válasza:

Én jártam különtanárhoz, vagy 5 hónapig. (hetente egyszer, 1500 Ft., akkor számold ki akkor mennyi volt összesen :D), plusz TANULTAM AZ ISKOLAI ÓRÁKRA, meg persze mindent, amit a különtanár mondott. Ja és természetesen szavak, szavak és szavak. :)))

Ennyi a siker kulcsa.

2011. szept. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én vettem egy gyakorlókönyvet, azt csinálgattam + beszereztem 2 doboz szótanuló-kártyát a Libriben, ez bőven elég volt. (nem jártam különtanárhoz, gimiben 3 évet tanultam angolt második idegen nyelvként)
2011. szept. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!