Ez hogy van angolul?

Figyelt kérdés

"bocsi hogy nem nagyon írtam tegnap csak itt voltak a rokonok és nem nagyon tudtam gépezni"

vagy mind1 hogy írjátok le ez legyen a lényege

előre is köszii (: (L)


2011. febr. 13. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:

I'm sorry for not talking to you yesterday, I've had my family here, so I couldn't really get to the computer.


Vagy valami ilyesmi. :)

2011. febr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

I'm sorry I didn't write yesterday, but my relatives were here and I couldn't really use the computer.


18/L


Remélem megfelel. Az első hsz-hoz: múlt idő, nem present perfect.

2011. febr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

kösziii (:

ez biztos h. így jó? I couldn't really use the computer.

ez nem azt jelenti hogy "nem használhattam a számítógépet"?

2011. febr. 13. 19:30
 4/6 anonim ***** válasza:
nos, sorry about and not sorry for ebben az esetben. Es inkabb azt irnam, hogy dropped u a line, ahelyett hogy talked to you. Es amit te irsz, az I wasn't allowed to use my computer lenne
2011. febr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szval most akkor hogy?:/
2011. febr. 13. 22:02
 6/6 anonim ***** válasza:

The reason why I didn't drop u a line(/talked to u) was the fact that my relatives were here. Therefore, I couldn't use my PC.


VAGY


I'm sorry for not talking to u (/dropping u a line) yesterday. I couldn't do it either due to the fact my relations were here.


VAGY


Having guests, I couldn't use my PC.


Es meg ezerfelekeppen mondhatod, a lenyeg ugyanaz

2011. febr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!