Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tanult már valaki a Brain...

Tanult már valaki a Brain Turbo technologiával angolul?

Figyelt kérdés
Azt irták a web oladalukon hogy az alfa agyhullámok segítségével tanulunk a tanfolyamon.40 óra alatt 1000-1200 szót tudok elsajátitani és helyesen használni.
2011. jan. 18. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,


nem ismerem, de én a középfokú nyelvvizsgámat a REXAMO módszerrel szereztem meg. Nézz utánna Te is www.rexamo.com.

2011. jan. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én tanultam a módszerrel angolt. Szerintem ennyi pénzért 1000-1200 szó az elég kevés 40 óra alatt. Ez kb. 25 szó óránként, de nem ad aktív tudást. Egy egyszerű párbeszédről van szó, bal oldalt angolul, jobb oldalt magyarul van, és ez a párbeszéd ismétlődik amíg le nem jár a gépi óra, aztán másnap tanárral átbeszélitek.(2x20óra) Nyelvvizsgát nem szerzel vele. Ennyi pénzért inkább otthon tanulok. Reneteg minden az internetről ingyel letölthető, és még utazni sem kell... Nem éri meg, nem csodamódszer, sőt nem tetszik a kapkodás, amikor le és felszerelnek és az, hogyha lejár az időd, már repülsz!
2011. márc. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kiegészíteném még azzal, hogy fontos, hogy tudd, hogy mit szeretnél. Ha csak szavakat tanulni, akkor ott van a szótár kezd el! Tök ingyen lesz!

Ha célokat szeretnél tanulni, akkor érdemes olyan nyelviskolát választanod, ahol felépítik neked a célodhoz vezető utat... Szóval ezért sikerült nekem....:-)

2011. ápr. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
és milyen a rexamo módszer?
2013. nov. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!