Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy hangzik magyarul ez a...

Hogy hangzik magyarul ez a szöveg?

Figyelt kérdés

I am Anthony, I am single never married, I saw your profile and photo here, I chose from many others, i will like to have a good friendship with you,i am looking for honest and lasting relationship. I hope we would establish a good relationship between ourselves. What is your hobby? I would like to know more about you. hope this mail meet you in a good state of mind, you can contact me on my private E-mail:(tonydelove@yahoo.co.uk),i will like congratulate you on your beauty,you are a beautiful woman,an angel if i were to give a name to your beauty.i know this might sound strange,but it really comes from the bottom of my heart.I need a woman whom i would share my love with and now i found that woman in you.I will pause here until i here from you,

with love

Anthony Uche


2009. jan. 18. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Anthony vagyok, egyedülálló, még nem voltam nős. Láttam itt a fotódat és a profilodat, kiválasztottalak, szeretnék jó baráti viszonyt kialakítani veled, őszinte és tartós kapcsolatot keresek. Remélem jó kapcsolat alakul ki közöttünk. Mi a hobbid? Szeretnék többet megtudni rólad, remélem ez a levél jó állapotban talál téged (ez kicsit magyartalan fordítás, de így hirtelen nem jut eszembe jobb, bocsi), a privát e-mail címemen tudsz velem kapcsolatba lépni::(tonydelove@yahoo.co.uk),szeretnék gratulálni a szépségedhez, szép nő vagy, egy angyal, ha nevet kéne adnom a szépségedhez. Tudom, furcsán hangzik, de tiszta szívből mondom. Szükségem van egy nőre akivel megoszthatom a szerelmemet és ezt a nőt megtaláltam benned. Most ennyit, remélem hallok még rólad. Szeretettel: Anthony Uche
2009. jan. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

ez egy kamu.


tipikus, akárkinek elküldhető, minden a címzettre vonatkozó konkrétumot nélkülöző levél.

rajtad kívül még megkapta ugyanezt legalább kéttucat ember.


dobd ki.

2009. jan. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi aki válaszolt!

Nyugi nem akarok semmit ettől az embertől csak kiváncsi voltam mit jelent.

2009. jan. 18. 18:31
 4/5 anonim ***** válasza:

amiben az első nem volt biztos, az kb annyit jelent, hogy:


remélem e levél jó kedvedben talál

2009. jan. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi hogy válaszoltatok!
2009. jan. 19. 12:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!