Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki letudná fordítani a...

Valaki letudná fordítani a következő szöveget?

Figyelt kérdés
There are so many types of roads, and the question where will they take us. There are a lot of associations when someone says road. It is interesting how when you get to see the a great straight road it is just luring you to go on and to keep traveling just to see what is on the end of it. Road was inspiration for many songs and for many stories, when I got to see these ones it looked like this is the way to heaven. When you see the nature and you have a good transportation it is easy to get anywhere and not to notice the time. Great way to enjoy, have some great time ad if you have a motor bike you can spend some time with yourself and thinking about your life.
2010. nov. 20. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Házi? Fordítsd le, és leellenőrzöm szívesen!
2010. nov. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát, nem igazán. Egy cikket találtam a neten az érdekes utakról és érdekelni mit írnak ebben az írásban.
2010. nov. 20. 19:55
 3/9 heszter ***** válasza:
100%

(Kicsit zagyva a szöveg, mmint az angol...)


Nagyon sokféle típusú út van, és a kérdés, hogy hova is visznek minket. Nagyon sokféle dologra gondolunk, amikor azt mondjuk út. Érdekes, hogy amikor látunk egy hosszú, egyenes utat magunk előtt, akkor milyen nagy a késztetés bennünk, hogy elinduljunk rajta, és meglássuk, hogy mi van az út végén. Nagyon sok éneknek és történetnek adta a témáját az út. Amikor ezekbe belenéztem, úgy tűnt, hogy az út visz a mennybe. Amikor a természetet látod, és van egy jó utazási módod, akkor könnyű bárhova eljutni, és közbe észre se venni, hogy repül az idő. Nagyon jó mód a szórakokzásra, ha van motorod, mert így tudsz egy kis időt tölteni azzal, hogy az életeden elgondolkodj.

2010. nov. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor már értem miről szóltak a képek :)
2010. nov. 22. 21:38
 5/9 heszter ***** válasza:

Amikor ezekbe belenéztem, úgy tűnt, hogy az út visz a mennybe. = Amikor ezekre ránéztem, olyan volt, mintha egyenesen a mennybe vezettek volna.


(Itt meg akartam kérdezni, hogy képek nem voltak-e hozzá, mert azokra jobban eltudtam volna képzelni ezt a szöveget:):), szóval bocs a félreértésért. Amúgy a cikk hol van? Engem is érdekelne...)

2010. nov. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
azért kicsit sántít ez a "egy cikket találtam az érdekes utakról" dolog:P angolul kellett keresned biztos...
2010. nov. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
2010. nov. 23. 17:14
 8/9 heszter ***** válasza:

Köszi!!!


Ezek gyönyörűek!

2010. nov. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is :)
2010. nov. 24. 18:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!