Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a véleményetek a Tanuljunk...

Mi a véleményetek a Tanuljunk könnyen, gyorsan franciául című könyvről?

Figyelt kérdés
tényleg meg lehet belőle tanulni egyedül is franciául? és az első kötet elsajátítása milyen szintre juttat? alapfokra?
2010. nov. 5. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
A nyelvtant megtanulhatod alapfokon, de a kiejtést semmiképp, épp ezért nem tanácsos könyvből franciázni.
2010. nov. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rossz.

Nekem sokat segít, van benne egy halom szószedet, dialógusok és fordítási gyakorlatok is, amiket utána leellenőrizhetek.

Angolból ill. spanyolból is használom. Persze csak kiegészítőként, beszélni nem tanulok meg belőle.

praktikus, és nagyon olcsó:)

2010. dec. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

spanyolból hol vetted meg?:O

én már mindenhol kerestem, de sehol sem találtam :(

2010. dec. 6. 20:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt pl. meg lehet rendelni, bár elég drága:


[link]


Én pár száz Ft-ért vettem meg mindegyiket még régebben, egy szombathelyi könyvesboltban.

2010. dec. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!