Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tanuljak meg finnül?

Hogyan tanuljak meg finnül?

Figyelt kérdés
Nyelvtanfolyamot csak pesten találtam, de én vidéki vagyok és drága lenne a tanfolyam a feljárásról nem is beszélve.Tanárt se ismerek aki tudna finnül, ha lehetséges inkább magyar nyelvű tankönyvből tanulnék ha nincs jobb megoldás. Ti mit javasoltok hogy fogjak neki?
2010. nov. 1. 14:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2010. nov. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
0%
Csak finn könyveket, újságokat olvass három - négy éven át. De magyar nyelven senkivel ne beszélj, csak finnül! Ha így nem megy, kezd el újra.
2010. nov. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát angol honlapokat már én is találtam, de mivel semmit se tudok finnül igy nehéz lenne elkezdeni, angolul tudok, dehát magyarul mégis könnyebb lenne finnül tanulni, esetleg van vmi jó magyar nyelvű tankönyv amiből tudnék tanulni? Még egyszer mondom, hogy teljesen az alapoktól mivel semmit sem tudok.
2010. nov. 1. 15:09
 4/11 anonim ***** válasza:
Amiket linkeltem, azok teljesen az alapoktól kezdik. Magyar nyelvű finn tankönyv azt hiszem egyetlen egy volt csak, és az se kapható már nagyon régóta, úgyhogy nem marad más, mint az angol.
2010. nov. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a linkeket, az első és a harmadik nagyon tetszik, az utolsó azért mert van hangos szótár is, ami segít a szavak kiejtésében így azért sokkal könnyebb:)
2010. nov. 1. 15:37
 6/11 anonim ***** válasza:

Ezt találtam, de romániai a kiadó, tehát csak rendelni lehet, ott van fönt, hogy hogy.

[link]

2010. nov. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Hol laksz? Én szívesen segítek, ha reagálsz itt a hozzászólásomra!
2011. júl. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát én cegléden lakok és te kedves válaszoló?
2011. júl. 24. 15:20
 9/11 anonim válasza:

A legutóbbi hozzászóló vagyok, Szegeden lakom. Nem szoktál erre járni? :)

Vannak tankönyveim is, magyar nyelvűt még én sem találtam sajnos,(bár ettől még lehet, hogy van) többféle finn nyelvű nyelvkönyvem is van és nagyon szívesen tanítok is (tanári végzettségem van:)

Egyébként november óta mennyit haladtál, egyedül tanultad eddig?


Lehet, hogy egyszerűbb, ha az e-mail címemre írsz, elvileg a rendszeren keresztül tudsz küldeni!

2011. júl. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ha még aktuális írj egy mailt neki:

anna.odor@t-online.hu


én vele tanultam, és jövő héten már finnországban dolgozom :)

2011. aug. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!