Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miért akadt meg az angol...

Miért akadt meg az angol tudásom egy szinte?

Figyelt kérdés

Már általános suli óta tanulom az angolt, már 10 éve minimum, igaz a suliban sok energiát nem fektettem bele, internetezni csak angolul szoktam, mégis a nyelvtudásom, főleg beszédben megrekedt egy erősebb középfokon

Hogy lehet ezt fejleszteni



júl. 1. 22:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"jelenleg nem tudja kimondani az angol szavakat, mert nincs gyakorlata. Ezzel megtanulja"


Látom, megint akarattal félreérik, amit írtam.

Természetesen nem úgy értettem, hogy nem tudja elolvasni az angol szavakat, hanem hogy nem szokta meg azt, hogy hangosan kimondja azokat, illetve olvasni csak lassan tud, majdnem minden szónál végig kell gondolni a kiejtést, vagy legalábbis bizonytalan.

Ezen rengeteget segít, ha rendszeresen HANGOSAN olvas.

júl. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Utolsó: azt mondja erős középfokon akadt meg. Lehet úgy akadt meg, hogy középszinten már nagyon jól beszél, de ő felsőfokon szeretne, komolyabb témákról.
júl. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!