Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolosok! Segíttsetek lefordí...

Angolosok! Segíttsetek lefordítani a bemutatkozást. Már elkezdtem, de nemtom, jó-e így?

Figyelt kérdés

My Name is X. My surname is Y. I am 14 years old. Tanuló vagyok az AP szakközépiskolában. I live in (város). My address is (címem). Természetesen nem vagyok férjnél. Az anyukámat így hívják. My mother is ZY. She is 32 years old. My father is JY. He is 37 years old. Nincsen testvérem.

Csak amik magyarul vannak, légyszi egészítsétek ki :) Nem merem a fordítót használni.

Amúgy az ilyen I am meg I'm-es részeket nem lehet helyettesíteni vmivel?? Vhogy szóismétléseknek tűnik :P

Nagyon köszönöm


2010. okt. 26. 17:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hellooo!


My name is X Y. I am 14 years old. I attend AP vocational school. I live in Z, and my address is W. Of course, I'm not married. My mother's ZY, she's 32 yeas old. My father is JW, he is 37 years old. I don't have any brothers or sisters.

bocsi, hogy az egészet átírtam, csak nekem így kényelmesebb >.<

2010. okt. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
17:59 az I'm not husband az azt jelenti hogy Nem vagyok férj xDDD nem azt hogy nincs férjem :D
2010. okt. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

I'm learning in AP secondary school.

I'm single.(beszélt nyelvben így mondják)

I haven't got any siblings.(nincs tesóm)

2010. nov. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!