Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ezt hogy fordítsam le? Help

Ezt hogy fordítsam le? Help

Figyelt kérdés

Az én nyaram elég jól telt. Bár a legnagyobb részét átaludtam, voltunk fürdeni, a Balatonba, és Fonyódra is lementünk egy hétre, ami igazából annyira nem volt jó mert egyfolytában esett az eső.Vihar volt. És nagyon hideg, én meg nem vittem semmi meleg ruhát, csak laza nyári ruhákat. Ráadásul egy régi kicsi kanapén kellett aludnom egy teljes hétig, mert a szobatársak mániákusan horkoltak. Hétvégéken is lementünk, csak akkor Siófokra, és órákon állt ültünk a dugókba, oda fele is meg este vissza fele is. Voltunk hajózni is, láttuk a tűzijáték egy felét is, a kaja meg isteni volt. Gyros és gépi fagylalt.

Azon kívül sokat fetrengtem tétlenül, így telt az én nyaram.



Nagyon sokat segítenétek, jegyre megy, és a netes fordítók hibásak, lécci lécci lécci!!!!HELP ME


2010. szept. 14. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lenne gond, ha a nyelvet leírnád... :P
2010. szept. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
angolra:D:D tudsz nekem segíteni?? nekem nem megy, és jegyre megy holnap a suliba:D:S:S
2010. szept. 14. 19:19
 3/5 anonim ***** válasza:

My summer was quite good. Although I slept over the most of it, we went to take a dip in the Balaton, and we also spent a week in Fonyód but it wasn't so good as it rained constantly during our stay. There was a storm. And it was very cold too. I didn't take any warm clothes so I only had some light, airy clothes with me. Additionally, I had to sleep on a small sofa for a whole week because my roomates were always snoring.

We also had trips at weekends but that time we went to Siófok. We were stuck in traffic jams for hours not only on the way to Siófok but also on the way back. We also went sailing and saw half of the firework.

The gyros and the ice-cream was delicate.

Besides, I wallowed a lot while doing nothing. That's how my summer went.


Talán még nem késő :)

2010. szept. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
roommate (két"m")
2010. szept. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszzi
2010. szept. 17. 19:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!