Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a véleményetek a olasz...

Mi a véleményetek a olasz nyelvről, és tanulásáról?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, én négy évig tanultam gimiben, de nem mondanám nehéznek, a felépítése nagyon hasonlít az angolhoz, de ez annyival nehezebb, hogy itt ragozni kell az igét, 66 féle igeidő van, sok a kivétel és a mondatot mindig rendezni kell a melléknév formája szerint. De ha ráérzel akkor nem nehéz, plusz ha egy olasszal beszélsz őt nem zavarja ha rosszl mondod de érti:)
2010. szept. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik. Mindenki úgy odavan érte, meg hogy mennyire szép. Szerintem nem. Sőt még túl hasznosnak sem mondanám, csak ha oda mész nyaralni, akkor tudsz fagyit kérni olaszul.
2010. szept. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég könnyű, közepesen hasznos, közepesen csúnya nyelv szerintem.
2010. szept. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem se teszik.Se az olasz nyelv,se az olasz mentalitás,de még az olasz pasik sem.Biztos valami földönkívüli vagyok:D
2010. szept. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!