Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Eljuthatok a középfokig?...

Eljuthatok a középfokig? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Most nagyon beleszerettem az eszperantó nyelvbe. Nyelviskolában szeretném tanulni hétköznaponként kétszer három órában. Őszi szünetre szeretnék eljutni a nulláról kb. egy alapfokra, és télire a téli szünet után pedig szeretnék csinálni egy középfokú nyelvvizsgát. Ez óraszámok tekintetében összesen 100-nak felelne meg. Szerintetek menne suli mellett? Most még 10.-es vagyok ez az évem nem számít be ha mondjuk év végén emiatt pl.: magyarból nem ötös lennék. Nyáron pedig nem tudnám tanulni intenzíven, mert akkor már szeretnék angol felsőfokúra gyúrni :))... hogy még tanévkezdés előtt meglegyen a nyelvvizsgám, és a faktokra, meg az érettségi tárgyakra koncentrálhassak. Szerintetek? Szorgalmam lenne hozzá...Hm?
2010. szept. 8. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges ez, hajts rá inkább az angol felsőfokra! Az eleve 50 pluszpont (tehát ha mellé van még egy eszperantód, akkor sem kapsz többet), másrészről nem kérdés melyik ér többet. Ha mégis nagyon érdekel az a nyelv, tanulj otthun önszorgalomból, én legalábbis nem adnék ki ezért pénzt. Mindenesetre a programod szerintem lehetséges, eszperantó állítólag könnyen tanulható.
2010. szept. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!