Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy év alatt eljuthatok...

Egy év alatt eljuthatok francia nullától középfokig?

Figyelt kérdés
kihagyok egy évet az egyetemig, tehát teljesen szabad leszek, és szeretnék középfokig eljutni franciából, lehetséges ez ha mindent beleadok? ezzel foglalkoznék heti 5 nap. angolból felsőfokúm van, tehát elég jó a nyelvérzékem ,de azt mégis csak sok évig tanultam.
2010. júl. 28. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Igen, lehet.

A tesómnak is megvan a felsőfokúja angolból, mert kinn volt 1 évig Angliában. 2 hete kezdett el francia tanárhoz járni, (ő is teljesen 0-ról kezdte) és annak ellenére, h szeptembertől egyetemre fog járni, azt mondta a tanára, h jövő nyáron már leteheti a középfokút.

Amúgy azt mondta a tesóm, h neki nagy segítség a francia tanulásban, h már jól tud angolul.

Úgy hogy hajrá, sztem neked is meglesz a középfokúd, pláne, ha jó a nyelvérzéked és heti 5 órában fogod tanulni!

2010. júl. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem is lehet. De elég intenzíven kell csinálnod és kitartónak kell lenned! De ha a motivációd megvan, sikerülni fog :-))) Drukkolok neked!
2010. júl. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:) úgy tervezem, hogy nyelvtanfolyam intenzív, és emellett itthon is folyamatos tanulás, cikkfordítások stb:) van francia tévénk azt isn ézem majd, az angolnál is sokat segített a bbc:D
2010. júl. 28. 09:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 1 éve tanulok franciául de kéttannyelvű gimiben szóval matekot fizikát mindent franciául, és még niincs meg a középfokúm csak közel vok hozzá:S
2010. júl. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem németből van felsőm, és a tévé illetve szöveghallgatás nagyon sokat segített.
2010. júl. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!