Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Most fogok elkezdeni tanulni...

Most fogok elkezdeni tanulni olaszul szerintetek mennyire nehéz, és így könyebb franciául megtalnulni?

Figyelt kérdés

Véleményeket várok az olasz nyelvről!:D

(Francia nincs ahova megyek gimibe :/)


2010. aug. 26. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

bocs hogy off-olok

engem is érdekelne az olasz

én a suliban franciául tanultam csak kb.minden évben más tanárom volt így minden összekeveredett bennem

én úgy tudom hogy mivel az olasz és a francia is latin nyelvcsaládba tartozik ezért könnyebb egyiket a másik után tanulni

2010. aug. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én is így tudom csak kíváncsi vagyok h olyan emberek akik mind a két nyelvet tanulták mire jutottak:) am elhatáűroztam h midn1 h mikro de életem során megfogok tanulni franciául:D de épp elég lesz nekem angol-olasz-(magyar:P)
2010. aug. 26. 11:21
 3/5 anonim ***** válasza:
én 4 évig tanultam olaszul, utána kezdtem a franciát, most azt tanulom 3 éve :) sokkal, de sokkal könnyebb, egy csomó mindent magyarázni sem kellett nekem, mert már megértettem az olaszban. szóval a válasz határozottan igen :D egyébként az olasz szerintem nagyon szép nyelv, nem is túl nehéz. de a franciát jobban szeretem.
2010. aug. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is 4 évig tanultam gimiben. Igazából nem mondanám nehéz nyelvnek, de annyiféle igeragozás van, hogy a végén én már összekevertem őket mindig, és persze mindenből 600 kivétel van, de amúgy ha ezen túlesel akkor nem lesz nehéz, egy jó tanárral bármi elérhető, sok sikert!:)
2010. aug. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és elhatároztam h úgy oda fogok figyelni dolgokra angollal ekcsesztem 3.tól tanultam és akk leszartam ésa csak nyűg volt de most van kedvem nyelvet tanulni főleg, h vmi latin nyelv:DDD
2010. aug. 26. 13:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!