Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Középfokú nyelvvizsga vagy...

Középfokú nyelvvizsga vagy emelt szintű érettségi?

Figyelt kérdés
Ebben a tanévben szeretném megcsinálni valamelyiket németből. Eddig úgy volt, hogy középszintű érettségi+középfokú nyelvvizsga. De most gondolkozok a másik verzión is. Szerintetek melyik a jobb?
2010. aug. 18. 13:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Ha az egyik megy, megy a másik is.


Ha a pontszámítást nézzük, nem tudom melyik lenne jobb (már 3 éve érettségiztem, akkor nem ez a rendszer volt)

60%-os elet-re kapsz nyelvvizsgát, de nem tudom, hogy így lenne-e annyi pontod, mint egy középszintű érettségivel+középfokú nyelvvizsgával.


ilyeneket számolgass ki. (mindig a legrosszabb verziót nézd)

2010. aug. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
*emelt-re
2010. aug. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ha németből megcsinálod az emelt szintű érettségit 60% felettire, akkor kapsz egy középfokú nyelvvizsgát is mellé.
2010. aug. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
ez hülyeség... már nem így működik! ha nyelvvizsga kell, fizess érte és megcsinálhatod. idén végeztem nyelvi tagozaton, szal jobban képbe vagyok, mint az 5 éve érettségizők
2010. aug. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Az utolsó előttinek IGAZA VAN.
2010. aug. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
első vagyok, én is így tudtam, hogy már nem jár az emelt szintért nyelvvizsga, de egy másik kérdésnél beírtam ezt, és mindenki lehurrogott, hogy DE IGEN JÁR..... most akkor mi van? valaki világosítson fel légyszi....
2010. aug. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jár.
2010. aug. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
A némettanárom mondta, hogy jár. Ha orvosira szeretnék menni, melyik a jobb? mire mennétek?
2010. aug. 18. 13:54
 9/22 anonim ***** válasza:

első vagyok.

oké, akkor most már tisztán látok :)


ha az érettségit elrontod, akkor 1 füst alatt minden elveszett:S

ha van időd és pénzed, akkor külön csináld meg a kettőt, szerintem.

2010. aug. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Tegyél először középszintet előrehozottan, aztán emelt szinten, így nem kockáztatsz és ingyen is van.
2010. aug. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!