Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan fordítanátok le?

Hogyan fordítanátok le?

Figyelt kérdés
measures to help prevent global warning, ozone depletion and destruction of rain forests are included in a scheme launched yesterday to ensure that new homes conform to higher standards
2010. aug. 17. 14:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve a BRE-t hogy fordítanátok le magyarra?:D Építkezési kutató Intézmény?
2010. aug. 17. 14:32
 2/7 anonim válasza:

Úgy hogy fogom a google fordítót,beírom a szöveget,ő kiadja hülyén én pedig kicsit átszerkesztem.


intézkedéseket annak megakadályozására globális előrejelző, ózonlebontás és megsemmisítése esőerdők szerepelnek a programban indított tegnap annak érdekében, hogy az új lakások felelnek meg a magasabb színvonal

2010. aug. 18. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ezt én is megcsináltam...csak abban bíztam hátva valaki értelmes, lefordítja és összehasonlítanám az én fordításommal:)
2010. aug. 18. 11:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én most elsőre így fordítanám a szöveget magyarra:


A tegnap indított programban szerepelnek olyan intézkedések, amelyek megelőzik a globális felmelegedést, ózonlebontást és az esőerdők pusztulását, ezáltal biztosítva azt, hogy az újonnan épülő házak megfeleljenek a magasabb színvonalnak.


Te hogy fordítottad? Érdekelne engem is, összehasonlítás miatt.

2010. aug. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hasonlóan:)

A tegnap elíndított intézkedések segítik a globális felmelegedés, az ózon elvékonyodás és az esőerdők pusztulásának megelőzését, annak érdekében, hogy az új otthonok megfeleljenek a magasabb színvonalnak:)

Köszi:)

2010. aug. 18. 16:08
 6/7 A kérdező kommentje:
a -nak, -nek lemaradt:D
2010. aug. 18. 16:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is köszönöm, hogy megosztottad a te verziódat. :)

2010. aug. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!