Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Megéri portugálul tanulni? :D

Megéri portugálul tanulni? :D

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 13:19
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szerintem igen
2010. júl. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%

sztem nem

spanyolul inkább

a portugált nem használhatod olyan sok helyen

Portugália+Brazília pl...

de a spanyol sokkal hasznosabb

2010. júl. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

2.vagyok

Persze nincs olyan h.nem éri meg egy nyelvet tanulni...Azt mondják, annyi ember vagy, ahány nyelvet beszélsz.Tehát csak több leszel tőle..Viszont én nem a portugált választanám ha döntenem kéne.

2010. júl. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
ha az tetszik, akkor megerni. szerintem barmilyen nyelvet erdemes tanulni, azzal is csak bovulnek az ismereteid.
2010. júl. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Ha tetszik akkor meg. De ez attól függ akarsz-e valamit kezdeni vele, mert Portugálián, Brazílián és egy-két afrikai országon kívül máshol nem beszélik.
2010. júl. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem mindenképpen megéri! Persze kell megfelelő motiváltság... Beszélsz esetleg spanyolul? Mert akkor csak egy icipici lépés a portugál. :) Rengeteg a hasonlóság, csak a portugál "kicsit" nehezebb.


Sok sikert kívánok! :)

2010. júl. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, akkor megéri. Ha szeretnél vele valamit kezdeni, akkor inkább spanyol; de akkor is megéri, mert ha tudsz portugálul, úgy megérted a spanyolt írásban, és könnyen megtanulod azután :)
2010. júl. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi válaszokat és várom a további hozzászólásokat:)
2010. júl. 19. 15:13
 9/12 A kérdező kommentje:
AKi tanult portugálul tudja most hasznosítani?:D
2010. júl. 19. 15:14
 10/12 anonim válasza:
szerintem nem éri meg méghozzá mert nem tudsz vele kb semmit kezdeni (szerintem) tehát tanulj inkább olyan nyelvet amit sokan beszélnek felsorolom mit érdemes szerintem :angol, német, kínai ilyesmikkel többre mész , de ha neked az kell azis jó
2010. júl. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!