Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha felajánlanám a volt gimnázi...

Ha felajánlanám a volt gimnáziumomban, hogy szívesen segítek felkészíteni a diákokat emelt érettségin programozásra, elfogadhatnák?

Figyelt kérdés
Amikor én akartam felkészülni, és egy tanár segítségét kérni, akkor nem volt rá lehetőség. Ez már évekkel ezelőtt volt. Azóta elvégeztem egy OKJ-t, jövőre kezdem az egyetemet, és már jóideje programozóként dolgozom. Az emelt érettségihez bőven van tudásom, amit át is tudnék adni (annó segítettem haveromnak programozást tanulni, és vele jól ment). Szerintetek, ha megkérdezném, elfogadnák, vagy inkább elutasítanák? Természetesen ingyen, és habár nem tanárnak készültem soha, nem hiszem, hogy ehhez annak kéne lenni.
2019. máj. 6. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerint elfogadnák, az én osztálytársam is tart ilyeneket, egy programozó cégnél dolgozik.

Egy próbát megér, ez egy jó cél.

2019. máj. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hivatalosan nem, barátilag viszont nem lennél kizárva a suliból, gondolom, tehát ha meg tudnád beszélni pár diákkal, hogy mikor jönnétek össze tanulni, arról lehetne szó - bár azt kétlem, hogy csak erre mernének alapozni azok a diákok, ha meg bejárnának faktra is, akkor azzal már épp eléggé túl lennének terhelve ahhoz, hogy ne akarjanak még plusz órákat. Vagy te nem úgy hallottad, hogy így is 8-9 órájuk van minden nap? ;-)

Egy próbát megér, tényleg. Sőt, lehet, hogy lenne, aki fizetni is hajlandó lenne (de ehhez a sulinak csak annyi köze lenne, hogy barátilag ők segítenének összehozni ezzel a pár gyerekkel).

2019. máj. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!