Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pázmány Péter Katolikus...

Pázmány Péter Katolikus Egyetem (Piliscsaba) : kollégium, vagy albérlet Budapesten?

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni abban, hogy a Szent Vince kollégiumba jelentkezzek Piliscsabán, vagy Bp-en vegyek ki egy albérletet. Utóbbi azért lenne ideális nekem, mert egy rokonomnál lakhatnék és szabadidős tevékenységek szempontjából is előnyösebb lenne szerintem.


Ami miatt vacillálok a kettő között az a bejárás, ez mennyire megterhelő? Ha jól tudom naponta 2x50 perc ez nem tűnik vészesnek.


Ti hogy döntenétek?


18/F


2010. márc. 23. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Naponta 2x50 perc? Az lóf*sz. Én ismerek olyat, aki a XVII. kerületből jár be a négy éve szinte minden nap. Reggel ötkor kel, és kibírja. Én szerencsésebb helyzetben vagyok, és utazási idő szempontjából nincs sok különbség ahhoz képest, mintha belvárosba járnék be egyetemre.
2010. márc. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
PPKE-n én a kollégiumi felvételi arányt 10% körül láttam. Szóval olyan hűde nagy reményeket ne fűzz hozzá, hogy felvesznek...
2010. márc. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pázmányos voltam :)

A koleszhez sok reményt ne fűzz, viszont Piliscsabán is nézhetsz albérletet, olcsóbb, mit a pesti és majdnem még a kolesz árak alatt is megúszod ha többen vagytok. Érdemes minél előbb elkezdeni nézelődni, az egyetem környéke az albérletkiadásra rendezkedett be kb :)

Viszont Piliscsabán ne számíts nagy éjszakai életre, szóval ha bulizni, szórakozni akarsz nonstop, akkor Budapest. Vonattal, busszal hamar kinn vagy.

2010. márc. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz, a válaszokat, igazság szerint Bp-t fogom választani, mert bár nem vagyok az az éjjel-nappal bulizós típus, de néha jól esne kimozdulni :)
2010. márc. 25. 17:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!