Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megteheti egy egyetemi tanár...

Megteheti egy egyetemi tanár következmények nélkül, hogy megaláz mindenki előtt egy diákot?

Figyelt kérdés

A következő facebook üzenet érkezett be hozzá miután kétszer megbuktatott és 2 éve (minden egyetemista lányt kb) de engem aki tanulni akart volna tőle nem jelölt vissza.

"Petike, azért nem jelölsz vissza mert tudod, hogy jobb vagyok nálad?"

Ezt bárki írhatta, akár én is.


2 év passzívitás és nem válaszolás után mint aki megtalálta a szent grált hirtelen megosztotta ezt az üzenetet a közös egyetemi csoportban mindenki szeme láttára, sorban jöttek is a hozzászólások, hogy mennyire szánalmas vagyok, stb.

Arra hivatkozva, hogy nem én írtam az üzenetet és látatlanban ő sem lehetne biztos benne, megkértem szépen, hogy törölje le, mert ez rossz hírnév keltés.

Nagyon sok kérésre végül letörölte, utána újból feltette.

Utána megint kérleltem, majd végül megint letörölte.


Megteheti ezt egy tanár?


2015. aug. 1. 10:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hallod,alig lehet kibogozni amit írtál,ez így értelmetlen.Vagy írd le érthetően vagy sehogy.mert erre így normális választ nem lehet adni.

(Nem sértésnek szántam.)

2016. júl. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
MOME-n hogy lehet megbukni? XD inkább iratkozz be a BME-re, mert tudod ez egy EGYETEM, nem olyan, mint a MOME xDDDDD
2020. máj. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!