Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megteheti egy egyetemi tanár...

Megteheti egy egyetemi tanár következmények nélkül, hogy megaláz mindenki előtt egy diákot?

Figyelt kérdés

A következő facebook üzenet érkezett be hozzá miután kétszer megbuktatott és 2 éve (minden egyetemista lányt kb) de engem aki tanulni akart volna tőle nem jelölt vissza.

"Petike, azért nem jelölsz vissza mert tudod, hogy jobb vagyok nálad?"

Ezt bárki írhatta, akár én is.


2 év passzívitás és nem válaszolás után mint aki megtalálta a szent grált hirtelen megosztotta ezt az üzenetet a közös egyetemi csoportban mindenki szeme láttára, sorban jöttek is a hozzászólások, hogy mennyire szánalmas vagyok, stb.

Arra hivatkozva, hogy nem én írtam az üzenetet és látatlanban ő sem lehetne biztos benne, megkértem szépen, hogy törölje le, mert ez rossz hírnév keltés.

Nagyon sok kérésre végül letörölte, utána újból feltette.

Utána megint kérleltem, majd végül megint letörölte.


Megteheti ezt egy tanár?


2015. aug. 1. 10:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Egyébként meg tényleg egy szar ember ez a tanár és szerintem tényleg azért volt velem kapcsolatban passzív, mert valami agybaja volt, lehet a csajokra volt féltékeny, nem tudom, de biztosan nem egyetemi ügy.
2015. aug. 1. 10:51
 2/12 A kérdező kommentje:
Én meg gondoltam ha ennyire kis passzív lélek akkor eméssze meg a végszót, én utána archiváltam is az üzenetet, hogy többé nem írok neki, és arra jöttem haza, hogy az egész egyetemi csoport rajtam csámcsog.
2015. aug. 1. 10:52
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Vesszek meg, ha én ezt értem...


Kétszer megbuktál nála, mire írtál neki egy üzenetet, mert mérges voltál, hogy nem jelölt vissza Facebookon? Vagy nem te írtad? Akkor honnan veszi, hogy te voltál? Hiszen a Facebookon csak névvel ellátva lehet üzenetet írni. Kiírta a csoportban, hogy te voltál, vagy csak névtelenül aláztak? De a nem te írtad, miért vetted magadra? Ha pedig nem te, akkor miért írta oda a te nevedet?


És ezt az egészet miért két év után szedte elő? Nem értem.


Egyébként nem tehetné meg, de senki se foglalkozik vele, mit csinál.

2015. aug. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen, írt neki valaki a nevemben egy üzenetet. vegyük úgy, hogy én voltam mert nagyon úgy tűnik.

Ő pedig a nevemet felhasználva kirakta ezt a sértő üzenetet (printscreen) és még alá is írta, hogy mindenki úgy csinál hülyét magából ahogy akar.

Na ott csomóan írták, hogy mennyire szánalmas, stb.

Amire oda írtam a nevemmel, hogy nem én írtam (ha igaz, ha nem) és meg szeretném kérni, hogy törölje le. de még kétszer kitette, feljelentéssel kellett fenyegetnem, hogy leállítsa magát.

2015. aug. 1. 12:07
 5/12 A kérdező kommentje:
"Petike, azért nem jelölsz vissza mert tudod, hogy jobb vagyok nálad?"
2015. aug. 1. 12:08
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
agyrém, hogy hozzád hasonlók felsőoktatásban vannak. Írd ki még kétszer...
2015. aug. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
he?
2015. aug. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy úgy tűnik, te írtad? VAgy te voltál, vagy nem. Csak tudod...

Ha feltörték a fb-fiókod (a másik kérdésben még ezt állítottad), akkor állj elé, mondd meg, hogy nem te voltál.

De a kérdéseid színvonala alapján simán vagy ilyen debil.

2015. aug. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez melyik színvonalas felsőoktatási intézmény?
2015. aug. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
mome
2015. aug. 1. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!