Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen suli a Karinthy Frigyes...

Milyen suli a Karinthy Frigyes Gimnázium? Szerintetek bejutnék?

Figyelt kérdés

7. év végi átlagom 4,7 .

Fizikából, kémiából és föciből lettem 4-es, a többi 5-ös lett.

Mivel év eleje van, a 8-os jegyekről nem tudok nyilatkozni, de megírtam a tavalyi írásbelit, és 72 pontos lett (magyar 47 + matek 25). Szerintetek? :) Egyébként németet tanulok, úgy hallottam, a német kéttanra könnyű bekerülni (mármint az angolhoz képest).



2014. szept. 28. 21:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Nekem is nagyon tetszik a Karinthy (német kéttanos vagyok).

A legnehezebb a bejutás az angol kéttanra, azután a német kéttanra és az emelt angolosra (4 éves)a legkönnyebb. Tavaly 161 összpontszámmal még bejutott az egyik osztálytársam a német kéttanra, és nem biztos, hogy ő volt a leggyengébb. Tehát a 72 pont egy jó szóbelivel abszolut esélyes.

Gyakorolj az elmúlt évek tesztjein sokat és biztos több is lehet az a 72 pont. Az első teszt eredményem nekem is 10 ponttal volt kevesebb, mint az utolsók.

2014. nov. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményt nektek is, kéttanosok :) picit megnyugtattatok :D (de persze most nem az lesz, hogy hátradőlök, és majd mondom magamban: "áhh, ez tuti meglesz, minek gyakorolni...?" osztályomban sokan ezt csinálják :)
2014. nov. 5. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!