Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen suli a Karinthy Frigyes...

Milyen suli a Karinthy Frigyes Gimnázium? Szerintetek bejutnék?

Figyelt kérdés

7. év végi átlagom 4,7 .

Fizikából, kémiából és föciből lettem 4-es, a többi 5-ös lett.

Mivel év eleje van, a 8-os jegyekről nem tudok nyilatkozni, de megírtam a tavalyi írásbelit, és 72 pontos lett (magyar 47 + matek 25). Szerintetek? :) Egyébként németet tanulok, úgy hallottam, a német kéttanra könnyű bekerülni (mármint az angolhoz képest).



2014. szept. 28. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg
2014. szept. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Megpróbálni meg fogom.. :D csak az esélyre lennék kíváncsi
2014. okt. 1. 15:09
 3/12 anonim válasza:
figyelj, a nővérem oda jár és őt 99 ponttal vették fel, 25 pontos matekkal max a leőveybe menj. a kéttan... lehet hogy bekerülsz de arra is gondolj hogy mi lesz ha németül kell tanulnod középiskolai szinten azt amiből hetedikben négyes lettél... te döntésed...
2014. okt. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

:( Azért megpróbálom. Amúgy a Leöveyt is megjelölöm. Egyébként, az azért lett 25 pontos, mert az volt a legelső felvételi lap, amit megpróbáltam megoldani.. Tanárunk azt mondta, elsőre az nem baj. Gyakorolni kell. Fogok menni előkészítőre.

+ Barátnőm azt mondta, hogy egyszer nagyon nehéz bejutni, egyszer meg könnyű (ismer olyat, aki 3-4-es tanuló volt, és bekerült. (természetesen nagyon jó felvételivel) És mivel az angol kéttant, meg az emeltet többen szokták megjelöölni, a németre könnyebb bejutni. Legalábbis ezt hallottam. Azért köszi a véleményt. :)

2014. okt. 2. 14:29
 5/12 A kérdező kommentje:

Amúgy lehet, hogy igazad van abból a szempontból, hogy nehezen fog menni az a tantárgy, amit németül fogok tanulni, ha négyes voltam. De a föcit szimplán elszúrtam, első félévben dicséretes voltam belőle, abból nem lesz gond.Kémiát pedig nem tanulnak idegen nyelven.

Csak a fizika lesz nehéz, azt meg túlélem valahogy.

2014. okt. 2. 14:36
 6/12 anonim válasza:
oké, próbáld meg, jó suli :D
2014. okt. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jó :) igen, hallottam hogy nagyon jó suli
2014. okt. 2. 20:39
 8/12 anonim ***** válasza:

Az legyen az utolsó félelmed, hogy németül vannak a tantárgyak. Nem olyan nagy dolog az. ;)

Szerintem nyugodtan próbálkozz!

Üdv:

Egy német kéttanos

2014. okt. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Rendben köszi :D
2014. okt. 4. 12:19
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia! Nem feltétlenül igaz, hogy a német kéttant sokkal kevesebben jelölik meg. Az előző felvételinél (tehát a 2014/15-ös tanévre jelentkezésnél) a németet is rengetegen megjelölték, jelentősen nagyobb volt a túljelentkezés ebbe az osztályba is mint szokott.

Engem 76-os írásbelivel és 45 pontos szóbelivel vettek fel.

Amúgy nekem ez az első évem a suliban (német kéttan) és eddig nagyon szeretem, tényleg mindenkinek ajánlom :)

2014. okt. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!