Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány százalék esélyem van,...

Hány százalék esélyem van, hogy felvegyenek ebbe az iskolába?

Figyelt kérdés
A hetedik évvégi bizim 4,2 lett,a mostani félévi ha jól számoltam 4.5 . Abba a suliba,ahova megyek,nincs felvételi. Hány százalék esélyem van,hogy felvegyenek? Iparművészeti.
2009. dec. 19. 22:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát azért nem mindegy, hogy milyen suliról van szó, igenis van, hogy nagyon nagy a túljelentkezés. Az én szakomra 15 embert vettek fel, és 160-an jelentkeztek rá... Szóval azért az iskolafüggő is, a mi iskolánk szigorú. Ezt csak az anyukának, akinek mindegyik gyerekét felvették ennél rosszabb bizonyítvánnyal.



Ezt nem lehet megmondani, hogy hány százalék, több iskolát is bejelöltél? Olyan sosincs, hogy tuti, hogy felvesznek. Ezt majd megtudod április végén, vagy mikor küldik ki a papírt... Nekünk akkor volt. Érdemes többet is jelölni. Bár én egy iskolát jelöltem meg, és megmondtam, hogy csak az elsőnek bejelölt szakomra vagyok hajlandó menni, de fel is vettek, mert jeles tanuló voltam, és a magyarom elég jól sikerült. Mindenesetre még nincs vége a félévnek, még hajthatsz, amiből lehet, csinálj jobb jegyet. Sosem lehet az ember elég jó, főleg, ha nincs felvételi, hogy másféleképpen is bizonyíts.

2009. dec. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen,még ezen kívül két iskolát jelölök meg.Az egyik a Közgaz,ahova nem nagyon szeretnék menni,mert erős matek kell,és az előző évvégibe azért lettem 4.2,mert hármas lett a matekom.A harmadik valamivel erősebb suli, Munkácsi,oda meg aztán még inkább nem akarok menni.Úgyhogy mindent meg szeretnék tenni azért,hogy felvegyenek ide. Most eléggé belehúztam. Szorítsatok..majd..majd áprilisban!!!:D:D
2009. dec. 25. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!