Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány százalék esélyem van,...

Hány százalék esélyem van, hogy felvegyenek ebbe az iskolába?

Figyelt kérdés
A hetedik évvégi bizim 4,2 lett,a mostani félévi ha jól számoltam 4.5 . Abba a suliba,ahova megyek,nincs felvételi. Hány százalék esélyem van,hogy felvegyenek? Iparművészeti.
2009. dec. 19. 22:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
olyan nincs hogy nincs felvételi...valamilyen felvételi beszélgetés, vagy egy alkotás amit te készitettél?
2009. dec. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nincs! jegyek alapján
2009. dec. 19. 22:43
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

DE! Vannak olyan iskolák, ahol nincsen semmilyen felvételi! :D


Amúgy : amelyik iskolát első helyre beírod a felvételi papírodra, oda tuti felvesznek!!!


Az én gyerekeimet is mindhárom helyre felvették volna, így az első helyre beírt suliba mehettek. (Sokkal rosszabb bizonyítvánnyal, mint a tiéd!)


Nagyon kevés a gyerek, minden tanulóért harcolnak az iskolák, nehogy bevedd ezt a "500%-os túljelentkezés" meg hasonló rizsákat...


Azt is csinálhatod, hogy az Iparművészetin sorban többféle szakot is megjelölsz, egyik osztályba csak bejutsz...

2009. dec. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen,ez volt az első célom.Csak ezek a szakok..hogymondjam..nekem nemmennek...pl a grafikus szakra folyton rajzolni kell...nem mondom,hogy nem tudok,de nem akarok éjjel nappal kockákat meg hasonló tárgyakat rajzolni,meg nem akarok este 8-9 ig bentmaradni,és minden nap egy hatalmas mappát cipelni...elég nekem az általános része...másodiknak más suli,de oda kell felvételi.
2009. dec. 19. 23:11
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem akarsz sokat rajzolni és mappákat cipelni, szerintem nem jól választottál sulit. Nekem minden ismerősöm, aki oda járt iszonyat sokat rajzolt!
2009. dec. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De az általános részében normális tanuló lehetsz!:D
2009. dec. 19. 23:57
 7/12 anonim válasza:

ha iparmüvészetibe mész muszáj mappát cipelni mert sok rajzóra wan .. és sok rajz :"D

általában az iparmüvészetikben wan felwételi rajzból de ha nincs akkor jo neked :D mejik suli az?

mert én is ijenbe megyek és ott van rajzfelwételi és nagon félek tőle :)

de szerintem jo az átlagod nekem a 7.es 4 wolt a mosnani szerintem roszabés reménykedek a felwételbe de itt a jegyek nem anyira számítanak :)

szal sok sikert! :)

13/L

2009. dec. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A suli-->Zichy Mihály Iparművészeti Szakképző Iskola és Kollégium(Kaposvár) és állítólag nem kell mappát vinni,de ha kell..pff...reménykedek hogy nem! a buszon a reggeli tömegek...mindenkit fellökök vele...a szakokra kell rajzi felvételi,de a humán(általános) része csak jegyektől függ.30 főt vesznek fel.
2009. dec. 20. 14:14
 9/12 anonim válasza:

nyugi nem ojan gázos a mappa cipelése :"D szegeden minden 3.nál wan : ) 30at általánosra.. az ugy jo aszem vagy lehetne töbet is:D

én fotográfiáza szeretnék meni de oda csak 7et wesznek fel :) de téged tuti felwesznek sok sikert : D

am az elözöwoltam

13/L :D

2009. dec. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi! De te is bízz magadban! Kül nálunk a fotográfus szakra 10 embert vesznek fel,gyere hozzánk,még van 3 szabad hely!!:D:D
2009. dec. 21. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!