Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 17 éves vagyok, májiusba...

17 éves vagyok, májiusba leszek 18 de nem járok iskolába és nincs igazolásom sem, , , mit kaphatok ezért?

Figyelt kérdés
2014. márc. 14. 06:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

hát, egyrészt anyukádat nagyon sok pénzre meg fogják büntetni, illetve kihelyeznek egy családvédelmist, aki kimegy hozzátok, megnézi milyen körülmények között élsz, és kérdőre vonja a szüleidet, hogy miért nem jársz iskolába. innentől kitalálhatod.


egyrészt elcseszed a tanulmányaidat, másrészt tönkrevágod a szüleid életét. gratulálok.

2014. márc. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
És miért nem jársz iskolába?
2014. márc. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
anyagi helyzet miatt..
2014. márc. 14. 07:33
 4/20 anonim ***** válasza:
de ezzel csak rontod az anyagi helyzetet.
2014. márc. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
eddig mindig bejártam amikor tuddtam és edig még leigazoltam a hiányzásaimat. nem élek anyuval mert a barátomnál lakik,nagyon beteg egyedül neveli az testvéreim és neki nem elég a fizetése hogy még engem is iskoláztason.szeretnék dolgozni hogy segítsek neki. nem élek vele igy nem szólhatnak neki... eddig jártam suliba.. 3 hónap van még mit tehetnének
2014. márc. 14. 07:41
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem jársz iskolába, mert nincs rá pénzed??? Nem hiszem. Ahhoz is pénz kell, ha otthon vagy!
2014. márc. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
hát nem hiszem..ahhoz hogy mennyek bérlet kell, mindenhónapba osztálypénz stb.. nem olyan könnyü annak akinek van...igy könnyebb lenne.anyu beteg nem is dolgozhat..a családi nem elág hogy finanszirozza ezt.. meg rezsi stb.. ezt nem érted.. és egyébként se ez volt a kérdésem...
2014. márc. 14. 07:48
 8/20 anonim ***** válasza:
Mi könnyebb így? Milyen bevételeitek vannak? Édesanyád mennyire beteg? Miért költöztél a pasidhoz, miért nem otthon segítesz édesanyádnak?
2014. márc. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
nem kell engem is eltartania ,etetni, azért költöztem mert itt dolgozok .s így segítek. pénzt adok neki..az hogy milyen beteg ahhoz semmi közöd,nem szeretnék róla beszélni. de ha csak ilyen válaszokat tudsz adni akkor ne válaszolj inkább.
2014. márc. 14. 07:59
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Arrogáns vagy és nagyképű. Azért kérdeztem, hogy milyen betegsége van édesanyádnak, mert ha olyan mértékű, akkor az alap lehet arra, hogy magántanulói státuszt kérjetek neked. És akkor nem kell iskolába járnod, csak vizsgázni, mehetsz dolgozni rendesen. De, azért azt nem értem a barátodnak tudsz pénzt adni, de bérletet nem tudsz venni. Feltettél egy fél kérdést, semmi információ tartalommal, és elvárnád, hogy pontos választ kapj!Mindegy, felőlem azt csinálsz, amit akarsz!
2014. márc. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!