Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha elmentem óráról de van...

Ha elmentem óráról de van igazolásom akkor az osztályfőnök köteles-e leigazolni?

Figyelt kérdés
Annyi volt, hogy nem szóltam, hogy elmegyek, de másnapra már vittem is igazolást..ő mégsem akarja elfogadni és igazolatlannak tekinti..ez jogos? Kérlek titeket normális válaszokat adjatok.köszönöm!
2013. okt. 30. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Abszolút jogos. Gondolom, az van a házirendben, hogy az iskolából csak a megfelelő engedéllyel lehet távozni. Ez mindenhol így van. Az igazolás arra vonatkozik, ha nem mész be, nem arra, ha ellépsz. Sőt, ha nem mész be és van igazolásod, ami nem orvosi, azt sem köteles elfogadni.

Tehát nem szólni kell, hogy elmész, hanem elkéredzkedni. Az osztályFŐNÖK a főnököd, az iskola pedig a munkahelyed. Ez nem úgy van, hogy fogjuk magunkat, és elmegyünk.

2013. okt. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem szóltál, hogy elmész

Akkor a tanár nyilván beírt hiányzónak

2013. okt. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. okt. 30. 23:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, persze, hogy beírt, ezt mindig beírják és csak utólag kell igazolni... Nem jogos van igazolásod, igazolnia kell, még akkor is , ha nem szóltál, anyukádék nyomatékosíthatják, hogy azért mégis csak le kéne igazolnia
2013. okt. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"igazolnia kell, még akkor is , ha nem szóltál"

Ezt honnan veszed, és mire alapozod?

[link]

2013. okt. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!