Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most komolyan ezért pikkel...

Most komolyan ezért pikkel rám a volt ofőm? (nem tudom, jó témába raktam-e)

Figyelt kérdés
Az alsós ofőnk tartja az egyik tárgyat nekünk, és múlt órán megnézte a jegyeinket a naplóban, és alsóban színtiszta 5-ös voltam, de most 6.-ban természetesebben több tárgy van, nehezebb, stb. és becsúszik egy-egy négyes, de többségben ötöseim vannak, és leordította a fejemet, hogy mi az, hogy négyeseim is vannak, és nem csak ötösök, mint alsóban. Amúgy a szüleim nem haragszanak érte, tudják, hogy tanulok, és mindig azt mondja anya, hogy a négyes jó jegy. Akkor meg miért b*szogat a volt ofőm?

2013. máj. 4. 21:38
 1/7 A kérdező kommentje:
*természetesen
2013. máj. 4. 21:42
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor meg kit érdekel? Ha neked megfelel és a szüleidnek, akkor ennyi. Ez a lényeg.
2013. máj. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet "jót" akart


Azért nem kéne ordítoznia

2013. máj. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi az a tárgy?

Hogyhogy alsós tancsi tanít nektek felsőben?

2013. máj. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia. :)

Biztosztosan csak jót akart neked de nem jól "tálalta". Ha Te is és a szüleid is örülnek ezeknek a jegyeknek akkor nincs gond. A négyes is nagyon jó jegy. Ügyes vagy! :)

2013. máj. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4. válaszoló: művtüri

5. válaszoló: köszönöm :)

2013. máj. 4. 22:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Tojd le magasról.


Nem baj az ha néha becsúszik egy egy 4-es.

2013. máj. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!