Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy napos igazolást adhat az...

Egy napos igazolást adhat az orvos? Dolgom lenne, de már több szülői igazolásom nincs. :/

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 06:09
 1/4 anonim ***** válasza:
adhat
2013. febr. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha iskolaidőben odamész alapból kötelező adnia.
2013. febr. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még 1 hétre is. :D Ilyenkor milyen jól jönnek az egészségügyis ismerősők... ;) :D
2013. febr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze, nekem is volt már ilyenre szükségem. Bár én tényleg rosszul voltam.

Gondolj bele, vannak lányok akik pl. annyira görcsölnek, amikor menstruálnak, hogy szinte semmit nem tudnak csinálni. Ilyenkor a legjobb, ha otthon marad az illető. Egyszer én is jártam már így, elmentem a dokihoz, adott igazolást arra a napra, meg tanácsot, hogy mit próbáljak ki és írt fel erősebb gyógyszert. :)

Vagy ha valakinek szörnyű fejfájása van pl. akkor is ad igazolást az orvos.


De nem utólag, szóval aznap menj el, amikor nem mész orvoshoz. Bár nem biztos, hogy minden orvos ad igazolást, ha odamész és azt mondod, hogy dolgom van ma, nem megyek suliba, de kéne igazolás.

2013. febr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!